всі категорії
EN
Дотримання високої якості та відмінного сервісу

Головна> обслуговування

ДИЗАЙН ТА РОЗРОБКА

Дизайн і розробка

з 25 + багаторічний досвід роботи виступаючої понад 100 країн світу, наша команда дизайнерів добре знає потреби різних ринків і країн, щоб переконатися, що модель відповідає вашій ринковій ніші.

Щороку ми інвестуємо до 10 млн у дослідженнях і розробках, таких як нові матеріали, технології та обладнання. Поки що у нас є команда понад 28 дизайнерів і отримали понад 30 патентів на технології. Ось чому ми можемо випускає 1500 нових продуктів щороку.

Крім того, якщо у вас є якісь ідеї щодо світловідбиваючого одягу, ми допоможемо вам перетворити ідеї на продукти та налаштувати стиль вашого бренду.

«Інновації є джерелом постійної життєздатності компанії. Ми повинні наполегливо впроваджувати інновації, щоб створювати стійку цінність для наших клієнтів».

— Лок Ву, генеральний директор SFVEST

OEM / ODM

OEM / ODM

Зверніться до SFVEST – у нас найбільша виробнича потужність для світловідбиваючого одягу.

SFVEST надає першокласні послуги OEM/ODM, які допомагають розбудувати ваш бренд. Наш широкий спектр індивідуальних послуг, передові виробничі потужності та досвідчені команди дозволять вам виділитися на місцевому ринку.

Наші чотири виробничі бази в Китаї та М’янмі можуть похвалитися передовим обладнанням і суворим контролем якості. Тому ми можемо виконати ваше замовлення в короткі терміни з гарантованою якістю.

СПЕЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОННОЇ КОМЕРЦІЇ

Хочете стати наступним успішним брендом?

Якісні продукти та послуги преміум-класу SFVEST виділяють вас.